سقف وافل در نمایشگاه صنعت ساختمان

سقف وافل در نمایشگاه صنعت ساختمان

بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ بیست و دوم شهریور ماه ۱۴۰۰ به مدت چهار روز شروع گردید و به شکرانه خداوند شرکت حاتم بنا تولید کننده، طراح و مجری سقف وافل حاتم برای چهارمین سال متوالی افتخار میزبانی دوستان و همکاران و جامعه مهندسان و کارفرمایان محترم را دارد و از حضور گرم تان صمیمانه قدردانی می‌گردد. غرفه سقف وافل حاتم در سالن ۳۵ در ابعاد ۴متر عرض و به طول ۳۰ متر با قالب های وافل و نمونه سقف وافل غرفه آرایی شد و حضور بی‌نظیر و استقبال گرم دوستان بویژه مهندسان عزیزی که همه ساله از شهرستان های دور مهمان حاتم بنا میباشند مایه فخر و مباهات است.

حضور گرم وزیر محترم راه و شهرسازی در سالن ۳۵ و بازدید از غرفه حاتم بنا به نشان ارج نهادن به صنعت و تکنولوژی نوین ساختمان شروع زیبایی را برایمان به ارمغان آورد. خیلی خوشحال و مسروریم در شرایطی که بیماری کرونا همه گیر است خدمات و آشنایی با تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان از دغدغه های جامعه مهندسی است و مهندسان گرامی بارعایت پروتکل بهداشتی حضور پر رونقی داشتند. با توجه به‌ وسعت غرفه و نوع چیدمان در ازدحام بازدیدکنندگان موفق شدیم به نحو مطلوبی راهنمایی و مشاوره فنی را خدمت همکاران داشته باشیم.

میزهای متعدد در فواصل مناسب مستقر بودند و کارشناسان فنی حاتم بنا مدام در حال مذاکره با کارفرمایان و سازندگان بودند. در محل VIP مهمان های ویژه پذیرایی می‌شدند. ۳ عدد سکو در فواصل مناسب چیده شده بودند که بر روی هر کدام قالب های وافل در ابعاد مختلف قرار داشت. بر روی سکو اول قالب وافل دوطرفه به ابعاد ۷۵ در ۷۵ به ارتفاع ۳۰ سانتیمتری در رنگهای متنوع زرد و قرمز و آبی و سفید ممتاز قرار داشت و تعداد دو عدد قالب وافل حاتم ۷۵ بر روی زمین قرار داشت تا بازدیدکنندگان به پا گذاشتن بر روی آنها قالب ها را مورد بررسی و آزمایش قرار دهند.

بر روی سکوی دوم قالب وافل یک طرفه به ابعاد ۶۵ طولی چیده شده بود البته دو عدد نمونه قالب وافل مونتاژ شده با پیچ قرار داشت و یک نمونه قطعات الحاقی قالب های یک طرفه بصورت باز چیده شده بود تا بازدیدکنندگان بیشتر به ماهیت قالب وافل یک طرفه پی ببرند و یک نمونه قالب وافل یکطرفه مونتاژ شده جهت آزمایش و بررسی بازدیدکنندگان بر روی زمین قرار داشت و با توجه به یکی از محاسن قالب وافل یک طرفه که قابلیت دوطرفه شدن را دارد با اتصال دو تا کلگی قالب وافل یک طرفه، قالب وافل دوطرفه ۶۵ با ارتفاع ۲۵ درست شده بود و در معرض دید و بررسی بازدیدکنندگان قرار داشت.

بر روی سکوی سوم ۴ عدد قالب وافل به ابعاد ۸۰ در ۸۰ به ارتفاع ۲۵ قرار داشت که میلگرد گذاری سقف وافل بر روی آن انجام شده بود تا بازدیدکنندگان با نحوه آرماتورگذاری سقف وافل بیشتر آشنا شوند با توجه به نوع چیدمان خوشبختانه تمام سوالات مطرحی از طرف بازدیدکنندگان با نمونه کار پاسخ داده شد و رضایت قلبی بازدیدکنندگان موجب خوشحال و نشاط و انرژی مضاعف تیم مهندسی حاتم بنا بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دوستانت هم پیشنهاد بده

سقف وافل در نمایشگاه صنعت ساختمان

Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
اینستاگرام حاتم بنا
امتیاز بده