بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه سقف وافل حاتم

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در محل دائمی نمایشگاه خیابان سئول در تهران 21 الی 25 مرداد 1401 به مدت 4 روز برگزار گردید. با توجه به سپری شدن دوران کرونا این نمایشگاه با استقبال بی نظیر تولید کنندگان و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید بطوریکه ظرفیت نمایشگاهی پاسخگوی استقبال مشارکت کنندگان در نمایشگاه نبود و خیلی از تولید کنندگان به ناچار فضای باز نمایشگاهی را اختیار کردند و متحمل هوای گرم مرداد ماهی شدند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

خیلی از تولید کنندگان موفق به اختیار مقدار فضای مورد نیاز خود نشدند و به ناچار فضای کمتر از ظرفیت مورد نظرشان اختیار شد و حتی تعداد زیادی از مشارکت کنندگان موفق به انتخاب فضای قابل قبول خود نشدند و از اختیار غرفه منصرف شدند. از طرف دیگر نمایشگاه امسال با استقبال بی سابقه عموم مواجه شد و حتی در مواردی بازدید کنندگان از ازدحام ترافیکی و صرف وقت زیاد جهت ورود به نمایشگاه گله مند بودند و چه بسا افراد زیادی از ادامه راه جهت راهیابی دشوار به نمایشگاه منصرف شدند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

هر چند این ترافیک سنگین و ناخوشایند و بی نظمی آن خیلی از طرفداران این صنعت را آزرده خاطر کرد ولی باز شاهد حضور گسترده مردم در بازدید از نمایشگاه بودیم. طیف وسیعی از مردم مشتاق بودند تا از دستاورد ها و تولیدات و کالا تولید کنندگان و تکنولوژی نوین ساختمانی بازدید کنند. حداقل در دو سال گذشته این شرایط فراهم نبود تا مردم بتوانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند و از دستاورد ها و تکنولوژی های جدید بازدید کنند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

امسال خوشبختانه به علت کمرنگ شدن این ویروس منحوس، مردم فرصت را مغتنم شمردند و اشتیاق بیشتری به بازدید از نمایشگاه نشان دادند. البته نا گفته نماند نمایشگاه صنعت ساختمان همیشه بزرگ ترین نمایشگاه ایران است که مشارکت کننده و بازدید کننده آن با دیگر نمایشگاه ها قابل قیاس نیست چون به علت گستردگی این صنعت طیف وسیعی از جامعه با این صنعت در ارتباط هستند و خیلی ها نیازهایشان را در این نمایشگاه جستجو می کنند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

البته ناگفته نماند در خیلی از کشور ها هم به همین منوال است و مخاطبان زیاد و استقبال بیشتری به همراه دارد چون بدون شک تامین نیازمندی های مخاطبان و مشتریان و تامین درخواست مشارکت کنندگان در نمایشگاه ساختمان تحقق پیدا میکند و در نمایشگاه معرفی آخرین دستاورد و تکنولوژی ها در صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن، ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای علاقه مندان و فعالان در این ضمینه و ایجاد فرصت تعاملی داخلی و خارجی و ایجاد فرصت دیده شدن و عرضه محصولات و جذب مشتری و سرمایه دار به همراه دارد و تعداد کثیری با این صنعت ارتباط دارند و در این صنعت و حرفه فعال هستند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه حاتم بنا – تولید کننده، طراح و مجری سقف وافل حاتم – همه ساله حضور پر رنگ در نمایشگاه صنعت ساختمان دارد. حاتم بنا به علت حضور دائمی در نمایشگاه صنعت ساختمان مورد احترام و وثوق اتاق تعاون برگزار کننده نمایشگاهی است و همیشه لطف و عنایت مدیریت محرتم اتاق تعاون نمایشگاهی شامل حال حاتم بنا بوده و هست و امسال هم به واسطه حسن توجه و التفاط مدیریت محترم اتاق تعاون نمایشگاهی غرفه حاتم بنا با نگاهی ویژه در سالن خلیجه فارس طبقه همکف در محل ورودی آن اختصاص داده شد.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

جناب آقای دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار محترم خراسان شمالی از غرفه حاتم بنا – سقف وافل حاتم – بازدید کردند و همت و تلاش حاتم بنا را در تولید قالب های وافل حاتم ارج نهادند. جناب آقای دکتر حسین نژاد دانش آموخته مهندسی عمران و ارشد سازه و دکترای برنامه ریزی شهری که پیش از این شهردار شهر های فاروج، طرقبه، چناران، شیروان، مناطق 1 و 2 مشهد مقدس، معاون فرماندار و فرماندار چناران، نماینده مردم شریف شیروان در مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم و کمیسیون عمران مجلس فردی آگاه و با تجربه و متخصص و صاخب نظر در رشته مهندسی عمران و صنعت ساختمان یکی از مدیران عالی رتبه کشور که به پشتوانه تخصصی و ایمان و اراده قوی و مصمم همواره در مسند های اجرایی خدمت گزار شایسته برای مردم بودند و این فرزند برومند خراسان شمالی چهره مردمی مورد احترام برای اهالی خراسان است. دستاورد شرکت حاتم بنا در عرصه تکنولوژی جدید و سقف وافل حاتم مهم و ارزشمند ارزیابی کردند و مزایای سقف وافل را خیلی مفید دانستند و تشکر و قدردانی کردند.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه حاتم بنا همانند سال های گذشته به متراژ مناسب، خیلی شیک و با غرفه آرایی زیبا و معماری منحصر به فرد دایر گردید و با استقبال بی نظیری همراه بود. بدیهی است  حاتم بنا همه ساله میزبان طیف وسیعی از مهندسان و مالکان و کارفرمایان و فعالان صنعت ساختمان است. خدمات مستمر و قابل قبول داشته که رضایت مندی این دوستان باعث بقا و رشد و ارتقا این شرکت است و رفاقت دیرینه با این قشر از دوستان موجب گردید بازدید کنندگان زیادی را به همراه داشته باشد و جا دارد از حسن توجه و زحمات همه دوستان و بازدید کنندگان عزیز تشکر و قدردانی کنم.

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

لذا ضمن سپاس از حضور گرم بازدید کنندگان محترم به فراخور حوصله عزیزان تصاویر تعدادی از دوستان گرانقدر که در غرفه حاتم بنا شرف حضور دارند را به نمایش میگذاریم.

گالری تصاویر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دوستانت هم پیشنهاد بده

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

Telegram
WhatsApp
اینستاگرام حاتم بنا