درباره حاتم بنا

سقف وافل، قالب وافل

سخن مدیر عامل

شرکت اندیشه بنای حاتم (شماره ثبت 3524) با نام تجاری “حاتم بنا” متشکل از نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب و دارای تجربه گران بها در صنعت ساختمان و شناخت کامل از انواع مختلف سقف ها و اسکلت ها می باشد. بنابر ضرورت استفاده از روش های نوین و یافتن روشی با کیفیت و سرعت و ایمنی بالا و همچنین قابل رقابت مالی با دیگر سقف ها با تکیه بر دانش فنی روز و توان اجرایی، قدم به عرصه تولید قالب غیر ماندگار وافل و طراحی و اجرای سیستم سقف وافل حاتم نهاده است.

سقف های وافل یکی از قدیمی ترین انواع سقف های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی دنیا بوده است که به روزآوری این سیستم با قالب های وافل حاتم، استفاده از این سقف را فوق العاده ارزان، بهینه، مستحکم و زیباتر از قبل کرده است. این مجموعه مفتخر به تولید قالب های وافل و اجرای بیشمار پروژه در سطح کشور است که خوشبختانه همواره مورد لطف و استقبال چشمگیر جامعه مهندسین ساختمان و کارفرمایان قرار گرفته است.

لذا با استعانت از باری تعالی و همت والای همکاران گرانقدر امید است بیش از پیش بتوانیم در جهت اعتلای کشور عزیزمان منشاء خدمات مفید و ارزنده باشیم.

مهندس غلامرضا حاتمی

فوق لیسانس مهندسی عمران – پایه یک نظارت و طراحی

ریسپانسیو شده برای تمامی دستگاه ها​

اجاره قالب سقف وافل

شرکت اندیشه بنای حاتم (شماره ثبت 3524) با نام تجاری “حاتم بنا” متشکل از نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب و دارای تجربه گران بها در صنعت ساختمان و شناخت کامل از انواع مختلف سقف ها و اسکلت ها می باشد.بنابر ضرورت استفاده از روش های نوین و یافتن روشی با کیفیت و سرعت و ایمنی بالا و همچنین قابل رقابت مالی با دیگر سقف ها با تکیه بر دانش فنی روز و توان اجرایی، قدم به عرصه تولید قالب غیر ماندگار وافل و طراحی و اجرای سیستم سقف وافل حاتم نهاده است.

  • آدرس: شهریار، شهر جدید اندیشه فاز 4، مجتمع اداری تجاری ارغوان، طبقه چهارم اداری، واحد 269 و 270
  •  
  • ایمیل: info [at] HatamBana [dot] com
  •  
  • شماره های تماس:

021 – 65353710

0912 – 3365235

0912 – 0192363

0903 – 3232580