سقف وافل خرم آباد

بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی خرم آباد

سقف وافل خرم آباد

احداث ساختمان پلی کلینیک تخصصی بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد به متراژ  4300 متر مربع در 2 طبقه، هر سقف 2150 متر مربع با سیستم سازه بتنی قاب خمشی با سقف وافل دو طرفه حاتم طراحی و اجرا گردید. شرکت سازه های آبی با سابقه فعالیت حدود 40 سال در صنعت ساختمان و رزومه قوی و تجربه ارزشمند، پیمانکار و مجری احداث این پروژه درمانی و بیمارستانی است.

سقف وافل خرم آباد

در بخش طراحی سازه بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی خرم آباد از سیستم سقف وافل دو طرفه حاتم با قاب خمشی استفاده گردید. سقف وافل بهترین گزینه انتخابی سقف سازه ای برای بیمارستان است که مهمترین مزیت آن بحث لرزه ای سقف وافل حاتم و درجه اهمیت ساختمان بیمارستان است و دیگر اینکه حذف یونولیت و تیرچه که وجود یونولیت موجب نا ایمنی و آتش سوزی و متساعد شدن گاز های سمی یونولیت در هنگام آتش سوزی می باشد، یکی دیگر از گزینه های انتخابی درست سقف وافل می باشد.  

سقف وافل خرم آباد
جناب آقای مهندس حمید محمدی یکی از مهندسان باتجربه و فنی، سرپرست کارگاه بیمارستان است.
سقف وافل خرم آباد- مهندس حمید محمدی
که همواره نظارت دقیق و مستمر و کنترل نکات فنی و اجرایی و آیین نامه ای سازه بتنی با سقف وافل حاتم را که مهم ترین و حساس ترین بخش اجرای ساختمان است بر عهده داشته که خوشبختانه همانطور که در تصویر دیده می شود اجرای سازه و سقف وافل به نحوه خیلی مطلوبی اجرا گردیده است. مهندس حمید محمدی ضمن رضایت از کیفیت قالب وافل حاتم از خدمات شرکت حاتم بنا تولید کننده و طراح و مجری سقف وافل تشکر نمودند.
 
سقف وافل خرم آباد
شایان ذکر است قالب های وافل مورد استفاده در پروژه بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد وافل 80*80 سانتی متر به ارتفاع 25 سانتی متر و درجه کیفی سفید ممتاز است و در جاهایی که بنا به ضرورت به قالب های وافل نیمه نیاز شد شرکت حاتم بنا نسبت به تهیه قالب های وافل نیمه در ابعاد 80*40 و 80*50 و 80*60 اقدام نمود.
سقف وافل خرم آباد
در پایان ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی استفاده سقف وافل و قالب وافل حاتم در یک پروژه ملی دیگر از حسن انتخاب شرکت محترم سازه های آبی کمال تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دوستانت هم پیشنهاد بده

سقف وافل خرم آباد

Telegram
WhatsApp
اینستاگرام حاتم بنا
5/5 - (1 امتیاز)