قیمت قالب سقف وافل

تولید قالب وافل

بنا به ضرورت استفاده از روش های نوین و یافتن روشی با کیفیت و سرعت و ایمنی بالا و قابل رقابت مالی با دیگر سقف ها، این مجموعه قدم به عرصه تولید قالب وافل یک طرفه و قالب وافل دوطرفه نهاده است.

قیمت قالب سقف وافل

فروش و اجاره قالب وافل

فروش قالب وافل دوطرفه و قالب یک طرفه در ابعاد و سایز متفاوت یکی از خدمات ماندگار ماست که بنابر الزامات طرح و طول دهانه و نوع سیستم سازه ای قالب های وافل دوطرفه و وافل یک طرفه در ابعاد مورد نظر با دستورالعمل اجرای سقف وافل در اختیار مشتریان قرار گرفته و همواره خدمات پس از فروش و رضایت مشتری سرلوحه کارمان می باشد.

قیمت قالب سقف وافل

اجرای سقف وافل

با توجه به ساختار و طراحی قالب وافل ساختمانی حاتم و قابلیت های اجرای آن اجرای سقف داخلی به مراتب ساده تر و راحت تر از دیگر سقف هاست و هر اکیپ اجرایی به راحتی و سهولت قادر به اجرای سقف می باشد.
قیمت قالب سقف وافل

مجری سقف وافل، قالب وافل

قالب وافل عنصر اصلی و المان تعیین کننده در طراحی سقف وافل هستند و طراحی سقف وافل دوطرفه و طراحی سقف وافل یک طرفه با هدف معماری بهتر و بهینه و تامین پارکینگ بیشتر و حذف ستون های میانی و مزاحم و ایجاد دهانه بلند از اهمیت بسزایی برخوردار است.
قیمت قالب سقف وافل

مشاوره و آنالیز بها

ارائه مشاوره و راهنمایی و آنالیز بها و طرح توجیحی فنی و اقتصادی استفاده از سقف وافل حاتم یکی دیگر از خدمات حاتم بنا می باشد.
قیمت قالب سقف وافل

آنالیز بها 99
نظارت بر اجرای استاندارد

نظارت بر اجرا

به منظور دستیابی به کیفیت بهتر و حفظ سرمایه ملی ساختمان و فراگیر شدن هرچه بیشتر سیستم سقف وافل حاتم ، کارگروه نظارت نسبت به  بررسی و نظارت بر اجرای صحیح سازه سقف وافل و کنترل و ثبت چک لیست کنترلی اجرای سازه به صورت مرحله ای اقدام می نماید.

 شرکت حاتم بنا با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی معماری و طراحی داخلی داشته است. شرکت حاتم بنا تلاش خود را در راستای ایجاد محیط های زیستی مبتنی بر الگوهای معماری پایدار و ایجاد محیط های همسان با فرهنگ طبق اصول فنی و دانش روز دنیا و در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی قرار داده است.

طراحی داخلی به انگلیسی

طراحی داخلی

شرکت حاتم بنا با کادری مجرب و حرفه ای با سالها تجربه در زمینه طراحی داخلی سعی در خلق طرح های جدید و بی نظیر برای پروژه های معماری داخلی نموده است. حاتم بنا در تمامی طرح ها از تکنولوژی های روز دنیا ، جدیدترین متریال ها و به روزترین دانش ها استفاده می کند تا دکوراسیون داخلی منزل و محل کار شما را به صورت دلخواه شما و با ایده های جدید اجرا نماید.

فروش اسپیسر و پله کارگاهی

علاوه بر تولید قالب وافل ساختمانی دوطرفه و قالب وافل ساختمانی یک طرفه ، اسپیسر بتن و پله پلاستیکی کارگاهی از دیگر محصولات تولیدی شرکت حاتم بنا می باشد. اسپیسر پلاستیکی بتن جهت ایجاد پوشش میلگردی مناسب و پله پلاستیکی کارگاهی جهت سهولت در رفت و آمد پله های ساختمان در حین اجرا می باشد.

اسپیسر بتن ، پله کارگاهی

شرکت اندیشه بنای حاتم (شماره ثبت 3524) با نام تجاری “حاتم بنا” متشکل از نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب و دارای تجربه گران بها در صنعت ساختمان و شناخت کامل از انواع مختلف سقف ها و اسکلت ها می باشد.بنابر ضرورت استفاده از روش های نوین و یافتن روشی با کیفیت و سرعت و ایمنی بالا و همچنین قابل رقابت مالی با دیگر سقف ها با تکیه بر دانش فنی روز و توان اجرایی، قدم به عرصه تولید قالب غیر ماندگار وافل و طراحی و اجرای سیستم سقف وافل حاتم نهاده است.

  • آدرس: شهریار، شهر جدید اندیشه فاز 4، مجتمع اداری تجاری ارغوان، طبقه چهارم اداری، واحد 269 و 270
  •  
  • ایمیل: info [at] HatamBana [dot] com
  •  
  • شماره های تماس:

021 – 65353710

0912 – 3365235

0912 – 0192363

0903 – 3232580

امتیاز بده