سقف وافل سمنان

پروژه مجتمع لوکس تجاری مسکونی هما رزیدنس

سقف وافل سمنان

پروژه لوکس هما رزیدنس

سقف وافل سمنان

سقف وافل حاتم در استان سمنان یکی دیگر از پهناورترین استان های کشور  مورد استقبال و  توجه مهندسان منطقه قرار گرفت. در بیست و یکمین نمایشگاه  بین المللی صنعت ساختمان  تهران  آقای مهندس منصور بیرقی یکی از سازندگان شهر سمنان و مالک مجتمع تجاری و گردشگری ققنوس در شهر سمنان از غرفه   شرکت حاتم بنا  تولید کننده طراح و مجری سقف وافل بازدید کردند.

ایشان با ملاحظه تولیدات و قالب های وافل حاتم ترغیب شدند تا در پروژه تجاری اداری که عملیات اجرایی آن شروع گردیده بود به نحوی استفاده گردد  لذا با توجه طراحی سازه پروژه مذکور به صورت تیرچه و یونولیت که عملا  سقف تیرچه یونولیت رفتار سازه ای یک طرف را دارد  پیشنهاد گردید به منظور رفع معایب سقف تیرچه یونولیت از قالبهای وافل یک طرفه حاتم استفاده گردد.

با توجه به عمق گودبرداری و تعداد طبقات منفی سقف ‏اکسپوز  قالب وافل حاتم   مدنظر قرار گرفت.ایشان در جهت دستیابی به کیفیت بیشتر ساختمان و شناخت از مزایای منحصر به فرد قالب وافل حاتم و با آگاهی از معایب سقف تیرچه و یونولیت اعم از محدودیت دهانه و و جوشکاری تیرچه و وجود یونولیت به‌عنوان عنصر آتش زا و سمی قالب وافل یک طرفه حاتم را انتخاب نمودند.

ایشان با بررسی و مقایسه قالب های وافل یک طرفه موجود در بازار، کیفیت و قابلیت های قالب وافل یک طرف حاتم را بعلت وجود پاشنه جهت نشیمن پروفیل و کیفیت قالب و مدولار بودن آن و انحناهای لبه های قالب و حالت دکوراتیو قالب وافل حاتم را ترجیح دادند و انتخاب کردند.

سقف وافل سمنان
سقف وافل سمنان

سقف وافل در استان سمنان

آقای مهندس منصور بیرقی با توجه محاسن و کیفیت قالب های وافل حاتم شرکت حاتم بنا را تحسین کردند و به واسطه حسن توجه و التفات ایشان ارتباط حسنه ای فیمابین مهندس منصور بیرقی و مهندس غلامرضا حاتمی مدیر عامل شرکت حاتم بنا ایجاد گردید.

لذا در سفری که مهندس غلامرضا حاتمی بابت ادای احترام و تبریکات به حضور جناب آقای دکتر هاشمی استاندار محترم جدید سمنان دولت یازدهم مشرف شدند از آقای مهندس بیرقی دعوت کردند تا به اتفاق خدمت استاندار محترم سمنان برسند.
در این دیدار آقای مهندس غلامرضا حاتمی با اعلان تبریکات صمیمانه از سابقه درخشان و همت عالیه جناب هاشمی استاندار محترم سمنان یاد کردند و استاندار محترم از حصور شرکت حاتم بنا و سقف وافل حاتم در استان سمنان ایجاد سازه های استان با تکنولوژی نوین ساختمان ابراز خوشحالی کردند
آقای مهندس غلامرضا حاتمی پس از ملاقات با استاندار محترم سمنان از مجتمع تجاری و گردشگری ققنوس بازدید کردن و سپس از پروژه در حال ساخت آقای مهندس بیرقی که با سقف وافل حاتم در حال ساخت بود بازدید گردید.
آقای مهندس حاتمی به همراه دوستانش به دیدار دوست قدیمی خود جناب آقای دکتر موسوی عضو شورای شهر ششمین دوره شهر سمنان رفتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دوستانت هم پیشنهاد بده

سقف وافل سمنان

Telegram
WhatsApp
اینستاگرام حاتم بنا